Reclamatie Wargon

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
SperMen
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Reclamatie Wargon

Mesaj de SperMen » Mai 8th, 2019, 8:04 am

Numele meu: SperMen
Numele jucator reclamat: Wargon
https://youtu.be/CcZ_VTZ3nGU
https://youtu.be/55BuE_hMX60
https://youtu.be/FndHhPfjyTQ
toata seara a facut asta si o sa urmeze si contul lui de ninja facand acelasi lucru ...
eu am luat ban dupa ce mi a furat una un pletos si i am dat risipire [Hundertaker .. catalin stie mai bine ] sper sa fie la fel si aici

Efalump
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Re: Reclamatie Wargon

Mesaj de Efalump » Mai 9th, 2019, 8:26 pm

Va fi sanctionat cu banned 3 zile ! [SGA]Catalin

gabinezu
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Mesaj de gabinezu » Mai 12th, 2019, 3:12 pm

Ceea ce nu se vede in filmuletul asta este ca ei s-au bagat peste mine cand bateam pletosii nu eu peste ei...si automat ca daca ei se baga peste mine nu e normal sa ii omor ?...... ca sa le dau dreptate si lor da, m am bagat peste ei la un singur pletos asta cand nu stiam de regula asta . Oricum nu am cum sa demostrez aceste lucruri...idea e ca nu o sa stau vreodata sa filmez si chestii de genul ca sa demonstrez asa ceva pentru ca din punctul meu de vedere este inutil si prostesc...atata timp cat pvp-ul este permis in accea mapa de ce nu ai avea voie sa il faci ????? Ma rog...felicitari m-ati banat pentru 3 zile, nu-i nici o problema, nu port ranchiuna dar in locul vostru m-as fii gandit de 2 ori inainte sa fac asta pentru ca dupa cum am spus si mai sus voi v-ati bagat peste mine nu eu peste voi...e in regula. Atat am avut de spus.

O zi frumoasa !

PS:"toata seara a facut asta" nu exista asa ceva :))) o singura data am dat in pletosul lor (al doilea videoclip pe care l-a pus el) restul datilor voi v-ati bagat peste mine.Imi pare rau sa spun asta dar voi miniti prin clipurile astea...srry...

busu47
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Mesaj de busu47 » Mai 12th, 2019, 8:39 pm

In primul rand, contul Anunaki e al meu, nu are nicio legatura cu Wargon.
In al doilea rand, tu farmezi zilnic cu doua conturi in mapa farm si te bagi asa aiurea peste alti playeri cum ai facut si cu mine, de aia te-am omorat cu ninja, apoi profiti de faptul ca nu toata lumea sta sa filmeze fiecare minut din joc si faci reclamatie ca vai pvp mapa farm, ma rog atat am avut de spus, din pacate nu am dovezi si nu pot face nimic, am vrut doar sa-mi spun punctul de vedere. O seara placuta!

Efalump
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Mesaj de Efalump » Mai 12th, 2019, 8:53 pm

Pvp-ul este strict interzis in mapele farm si de crescut . Cu atat mai mult unii din voi abuzati de faptul ca noi am trecut cu vederea micile incidente cand s-a făcut PVP in farm map sau cand sau furat pletosi , profitati de bunatatea noastră si veniti cu replici . (ce se intampla daca chemi GM )(nu se intamplă nimic daca vine GM ) datorită acestui fapt vă demonstrăm ca regulile sunt aplicabile .
O seară bună [SGA]Cătălin :D

gabinezu
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Mesaj de gabinezu » Mai 13th, 2019, 1:50 am

Anukani are dreptate....chestia asta se intampla non-stop....imi pare rau sa va dezamagesc dar Catalin...acum din punctul meu de vedere ai comis o gresala...lasa nu-i bai...nu moare nimeni....dar un sfat daca vrei sa-l asculti. Incercati sa ascultati ambele variante si nu doar fragmente de filmari care arata contrariul...cat despre SperWoman da, are un al doilea cont SperMen si farmeaza non-stop in mapa de pletosi bagandu-se peste alti playeri dar nimeni nu sta sa va filmeze si pe voi omuletilor pentru ca noi avem alte lucruri mai importante de facut decat sa facem reclamatii aiurea oamenilor.

Peace !

Killgarra
Administrator
Administrator

Mesaj de Killgarra » Mai 14th, 2019, 3:17 am

O sa va sanctionez pe toti sa nu fie cu suparare :(
With all my heart.....

Închis