[BRILLIANTS] RECLAMATIE [GM]Robert & [H]Think

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta va făcut o nedreptate.
Închis
Fallout
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

[BRILLIANTS] RECLAMATIE [GM]Robert & [H]Think

Mesaj de Fallout » Aprilie 16th, 2019, 3:14 pm

Numele tau pe server : Fallout
Numele membrului staff reclamat : [GM]Robert & [H]Think
Motivul reclamatiei : Folosirea contului cu numele de Smallville , pentru aplicarea unor injurii la adresa mea si al altora (nu dau nume) , amenintari sporite pe sv , atat [GM]Robert (Smallville) , cat si helperul [H]Think folosesc injurii , cand [Owner]Alex sau "colegi" -[GM]- nu sunt ONLINE ! Vazand ca "copiii" isi vad de treaba lor ei vin si insista sa se continue scandalul , daca doriti alte dovezi puteti da pe !Striga si sa intrebati membrii de obicei activi ai sv-ului !
Dovada ( obligatorie ):https://imgur.com/a/3HGmvQo ( se pot vedea scaparile mele si ale acestora pe sv , vazand ca continui si eu ar fi trb sa imi fi dat mute dar eu au procedat astfel aratand ca gradul ii diferentiaza pe mine ).
Alte precizari : Nu vad sa ajunga nicaieri serverul cu staff matur ca si cei doi ! Nu vreau sa creez certuri in echipa brilliants , dar am semnalat faptul ca acestia doi nu ar indeplini in totalitate toate atribuirile unui membru staff din echipa dvs , prezentandu-va adevaratul comportament al acestora !

Conectat
Killgarra
Administrator
Administrator

Re: [BRILLIANTS] RECLAMATIE [GM]Robert & [H]Think

Mesaj de Killgarra » Aprilie 18th, 2019, 1:35 pm

Vor fi sanctionati,la urmatoarea abatere vor fi scosi.

Toate cele bune!!!
There will never be a day when i won't think on you and wish you were here by my side.

Închis