Propunere 2020

In aceasta sectiune puteti veni cu idei pentru server
Matrix

Propunere 2020

Mesaj de Matrix » Vin Iul 31, 2020 10:26 am

Propunere:
-Adaugarea sistemului de schimbare CH
-Adaugarea in item shop a monedei euro pentru dezvoltarea si votarea serverului.
-Manusa Talhar sa poata fi desechipata de pe caracter la fel ca si inelul xp si medalia harniciei
-Rezolvarea bugului de xp si cresterea ratelor pentru playeri noi
-Timpul de pe mount sa se scurga cat timp il folosesti Online
-Marirea ratei de drop la amulete,inele,talismane(pentru marire dmg in PvP si Pvm farm) si scaderea dropului la costume si peturi
-Marirea vitezei tombolei sau adaugarea mai multor deschideri odata ( am asteptat 25-30 de minute pentru a deschide 1k tichete)
-Adaugarea de misiuni pentru marire Dmg PvP/Pvm (20k in pletos cu iteme full site pvm la lvl 130 PVP este cam jalnic)
VA DORESC O ZI!!

Onlinefront

Innovative and Creative Digital Marketing Company In Delhi | Online Front

Mesaj de Onlinefront » Joi Dec 10, 2020 9:14 am

Online Front is an innovative and creative digital marketing company in Delhi, India. they are expert in providing all digital marketing service, which is related to your business.
Visit:-
Digital Marketing Company In Delhi
Digital Consultancy
Social Media Management Packages
Buy Youtube Subscribers
Email Marketing Services
Website Design Packages

asacamine
Locatia: Ploiesti / Patria Hotilor

Re: Propunere 2020

Mesaj de asacamine » Mie Dec 16, 2020 3:01 pm

Matrix scrie:
Vin Iul 31, 2020 10:26 am
Propunere:
-Adaugarea sistemului de schimbare CH
-Adaugarea in item shop a monedei euro pentru dezvoltarea si votarea serverului.
-Manusa Talhar sa poata fi desechipata de pe caracter la fel ca si inelul xp si medalia harniciei
-Rezolvarea bugului de xp si cresterea ratelor pentru playeri noi
-Timpul de pe mount sa se scurga cat timp il folosesti Online
-Marirea ratei de drop la amulete,inele,talismane(pentru marire dmg in PvP si Pvm farm) si scaderea dropului la costume si peturi
-Marirea vitezei tombolei sau adaugarea mai multor deschideri odata ( am asteptat 25-30 de minute pentru a deschide 1k tichete)
-Adaugarea de misiuni pentru marire Dmg PvP/Pvm (20k in pletos cu iteme full site pvm la lvl 130 PVP este cam jalnic)
VA DORESC O ZI!!
Daca chiar esti full,dai mult mai mult in pletos,cu full mobi,animal,semi-om si o arma cu pgm maxim + inel semi luna si amuleta dai 27/28k. Eu asa dau + mount mobi + costume mobi + pet mob ! :)
Pro pentru manusa talharului... Pro pentru propunerea cu mount , Inelele/amuletele/acadeau mi se pare ca pica destul de usor... In 15 minute aseara am facut o amuleta,3 acadele si un inel bucurie.... :D
Imagine

Scrie răspuns