Reclamatie Doamna [CM]Dakmira

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta va făcut o nedreptate.
Închis
Stefan
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Reclamatie Doamna [CM]Dakmira

Mesaj de Stefan » Octombrie 21st, 2018, 11:30 pm

Numele tau pe server : Stefy
Numele membrului staff reclamat : [CM]Dakmira
Motivul reclamatiei : Mute aiurea + indiferenta la pm-ul meu de pe celalat cont.
Dovezi ( Obligatoriu ) : https://imgur.com/a/IPXjOTY
Alte precizari : Astept sa imi postezi aici jignirea pe care ti-am adresat-o, pentru ca nu a existat vreuna.
Ti-am pus 2 3 intrebari care sa ma ajute sa stiu ce fel de iteme sa imi fac , dar la care nici nu ai stiut sa raspunzi.
Dupa ce ca iti cautai scuze tot tu sari si abuzezi de comenzile pe care le ai. Se vede experienta ``membrilor staff`` care nici nu stiu sa raspunda la intrebari. Daca nu ai rabdare atunci dai Log Out si calmeaza-te. Si apropo , nu cred ca raspunzi la 5 pm-uri deodata , si sfatul meu a fost sa raspunzi pe rand la fiecare pana termini cu ei , dar la tine dureaza cum nu stii nimic si ai luat gm doar ca esti fata. (presupun)

Elise

Re: Reclamatie Doamna [CM]Dakmira

Mesaj de Elise » Octombrie 22nd, 2018, 7:47 pm

În primul rând,trebuie să ai răbdare cu ea pentru că e la început. În al doilea rând, a ştiut să îţi răspundă la întrebări chiar dacă a durat mai mult,deci nu văd problema.Dacă te grăbeai puteai să dai PM la alt membru STAFF. Şi legat de block chat-ul tău,a fost scos aseară :D
Do you still love me ?

D4Y
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Mesaj de D4Y » Octombrie 22nd, 2018, 8:03 pm

Buna seara! Nu a fost indiferenta, eu nu ti-as fi raspuns deloc daca imi vorbeai pe un asemenea ton. Trebuie sa intelegeti ca suntem acolo ca sa va ajutam, nu ca sa va suportam voua figurile. Si sunt convins ca nu a durat mai mult de 2 minute pana ai primit un raspuns, ceea ce nu mi se pare indiferenta.
D

Stefan
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Mesaj de Stefan » Octombrie 22nd, 2018, 11:02 pm

Nu conteaza ca a scos blockul aseara , contează ca l-a dat , pentru ca nu isi gaseste cuvintele. Si in legatura cu raspunsul , cum am mai zis , nu cred ca raspunzi la 5 pm-uri odata , si daca tot era asa experimentata cum spuneti voi , pana imi scrisese ea ''iti raspund imediat'' imi dadea raspunsul la intrebare. Si cand a avut timp sa imi zica mie ca sunt si altii cu pm-uri , in timpul acela imi raspundea, dar mna , ea astepta raspunsul de la voi. Oricum n-am eu treaba , se vede ca inafara de comenzi nu stie nimic. Si apreciez raspunsul vostru , mi se pare ceva normal sa ii luati apararea. Up Up ! Ps D4Y: Eu ma refeream ca a fost indiferenta cand i-am dat pm de pe calalt cont , dar se vede ca nici tu nu ai argumente dar incerci sa o scoti , dar oricum fiecare are rolul lui aici.
Si pentru tine Elise , In primul rand daca e la inceput , cred ca ar trebui sa intre in staff oameni care au experienta cu cele de pe server , daca pica singura on , e degeaba corect? In al doilea rand mi-a raspuns la intrebari dupa ce i-ati raspuns voi.
Va multumesc pentru timpul acordat pentru citirea acestui raspuns !

Cristi

Mesaj de Cristi » Octombrie 23rd, 2018, 1:05 am

Nu ştiu ce să comentez, la partea cu blocatul chat-ului îţi dau dreptate , ai avut un stil de a vorbi puţin mai impulsiv , dar nu a fost de mute în niciun caz, nu ai încălcat niciuna dintre regulile de pe server. În schimb , problema cu intrebările cu răspuns greu, nu ştiu ce să zic , poate ai dreptate ,dar a menţionat şi Elise , ea este la început, aceasta nefiind o scuză pentru ea, poate dacă nu ar fi dat acel block chat nu s-ar fi ajuns aici. Oricum Alex va da răspunsul final , părerile noastre sunt doar o iluminare pentru Alex. Prefer să fiu scurt de data aceasta. O seară bună !

[Owner]Alex
Administrator
Administrator

Mesaj de [Owner]Alex » Noiembrie 4th, 2018, 12:43 pm

Locked, ramane de vazut ce va fii.

Killgarra
Administrator
Administrator

Mesaj de Killgarra » Decembrie 1st, 2018, 3:24 am

Va fi sanctionata cu avertisment la prima abatere la a doua va fi suspendata iar la a 3-a va fi eliminata :)
With all my heart.....

Închis