Legat de staff si reclamatii

Aici puteti gasi toate anunturile oficiale facute de catre administratorii forum-ului
Killgarra
Administrator
Administrator

Legat de staff si reclamatii

Mesaj de Killgarra » Martie 14th, 2019, 4:25 am

In ultima perioada aud foarte multe plangeri legate de staff-ul nostru,tin sa mentionez ca ei sunt pusi de noi pentru ca noi am vazut ceva in ei si anume responsabilitate,chiar pot spune ca sunt foarte multumit de fiecare in parte si ca isi fac treaba cat poi ei de bine si ca multi din astia ce se plang nu ar face ce fac ei....plus ca fac treaba asta GRATIS, ajuta fara a primii nimic in schimb,ba din contra ofera timpul si ajutorul lor constant...asa ca va rog sa va ganditi la ce fac ei pentru voi si sa prospectati la ce am spus inainte de a face complain,nu descurajez plangerile de asta sunt facute dar pentru motive serioase nu din nimicuri 60% iar 40% din hate si invidie...daca unul din ei nu isi face treaba noi vom stii primii si vom lua masuri..au fost zeci de alti staff pana acum, jumate au fost concediati pentru ca nu si-au facut treaba deci stim cand e cazul sa dam afara pe unul din ei si cand nu ( si credeti-ma ca eu sunt primul care face asta, m-am nascut pt a concedia si bana :)) ). De asemenea tin sa le multumesc pe aceasta cale pentru ce fac in comunitatea noastra...MULTUMIM!!!

Toate cele bune!!!
There will never be a day when i won't think on you and wish you were here by my side.

8Ball
Utilizator inregistrat
Utilizator inregistrat

Re: Legat de staff si reclamatii

Mesaj de 8Ball » Martie 15th, 2019, 5:46 pm

Atunci să scoateți faza cu ''Staff matur'' din Forum sau când să dau share pe facebook la server să scot personal faza cu ''Staff matur'' ! Toate cele bune !

Scrie răspuns